De Zijdevilla

Error message

Notice: Undefined variable: url in eval() (line 38 of /var/www/oceaanboeken.nl/sites/all/modules/contrib/ds/modules/ds_format/ds_format.module(66) : eval()'d code).
Tabea Bach
De Zijdevilla
Op het donkerste punt in haar leven krijgt Angela de kans om opnieuw te beginnen in Venetië
De Zijdevilla 1

Een meeslepende roman over een familiegeheim, een nieuwe liefde en een zijdeweverij in Venetië. Voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts.

Na het overlijden van haar man besluit Angela in te gaan op de uitnodiging van haar tante in Veneto. Al snel raakt ze geïntrigeerd door de lokale zijdeweverij, waar volgens oude tradities de prachtigste stoffen worden gemaakt. Wanneer ze de vrouwen die er werken probeert te helpen, ontdekt ze een familiegeheim dat haar wereld op zijn kop zet. En dan ontmoet ze de geheimzinnige Vittorio. Maar is ze wel klaar voor een nieuwe liefde?

De Zijdevilla is het eerste deel van een nieuwe serie, van de auteur van Het bloemeneiland.

Specificaties

Paperback
Nederlands
Die Seidenvilla
Hilke Makkink
9789046832394
-
15-08-2024
€ 18,99

Auteur

Tabea Bach speelde in opera's voor ze zich volledig aan het schrijven wijdde. Ze groeide op in het zuiden van Duitsland en in Frankrijk, en woont nu met haar man in een idyllisch dorpje in het Zwarte Woud. Met de serie Het bloemeneiland werd ze in één klap bestsellerauteur.

Andere uitgaven uit de serie

De Zijdevilla 1
Luisterboek
De Zijdevilla 1
E-book